בדיקות חלב אם לבריאות האם והתינוק – מיימילק - מיי מילק אודותנו - בדיקות מעבדה לחלב אם
מיימילק. מרכז חדשנות לבדיקות חלב אם

יש לך שאלה?

מלאי את פרטייך ונציגה מקצועית של מיימילק תחזור אלייך בהקדםטופס יצירת קשר
 
מי אנחנו
MyMilk vision
חזון MyMilk הוא עידוד הנקה ואיכות חלב אם באמצעים מבוססי מדע, לטובת האם ובריאות התינוק.
מיימילק לאבורטוריס הינו מרכז חדשנות למחקר ופיתוח בחלב אם שהוקם במטרה לגשר על הפער בין ידע אקדמי רב ועשיר לבין היעדר כלים לדיאגנוסטיקה קלינית בחלב אם. מיימילק מאפשרת לאמהות מניקות לקבל מידע אישי וכלים לעזרה באבחון מצבים שונים הקשורים להנקה באמצעות אנליזה של דוגמת חלב אם.
מיימילק לאבורטוריס מספקת בדיקות נרחבות בחלב אם, בארבע שלבים פשוטים, ללא יציאה מהבית, לבדיקת רכיבים תזונתיים, הגיינה בחלב אם שאוב, סממנים של דלקת שד ותבחין לכניסת חלב בימים הראשונים. חברת מיימילק פועלת לקידום המחקר בחלב אם ובנוסף מציעה שירותי מחקר ופיתוח בחלב אם לגופים שונים כגון בתי חולים תעשייה ואקדמיה.
צוות MyMilk כולל מדענים, עובדי מעבדה, יועצת הנקה, דיאטנית, ורופאים ומחוייב לאמינות ומקצועיות.
הבדיקות מבוצעות במעבדה הרפואית AML – אמריקן מדיקל לאבורטוריס, המעבדה הרפואית הפרטית הגדולה בישראל.
MyMilk team
דר. רביד שכטר-אושפיזין PhD - מייסדת
רביד היא בעלת תואר ראשון בהצטיינות בביוכימיה מהטכניון ואת התואר השלישי שלה קיבלה במסלול ישיר במכון ויצמן למדע. תחומי ההתמחות המדעית שלה כוללים אימונולוגיה, ביולוגיה התפתחותית של מערכת העצבים, מחקר בתאי גזע, ותהליכי ריפוי עצבי. רביד היא אם לשניים אותם הניקה בגאווה תקופה מצטברת של מעל ארבע שנים, תוך כדי קריירה מדעית מצליחה. רביד קיבלה פרסים רבים, הכוללים את פרס גון פ. קנדי היוקרתי, למצויינות אקדמית והישגים מדעיים.
דר. שרון הרמתי PhD - מייסדת
שרון היא בעלת תואר ראשון בהצטיינות בתוכנית המשולבת למדעי החיים ומדעי הרפואה באוניברסיטת תל אביב. את התואר השני והשלישי סיימה במכון ויצמן למדע. במחקרה המדעי המוערך, התמקדה בחקר הגנטיקה המולקולארית של התנהגות והפרעות פסיכיאטריות, נוירואנדוקרינולוגיה, וכן נוירופסיכולוגיה של הזכרון. תוך כדי לימודי הדוקטורט, שרון השלימה תוכנית לימודים במנהל עסקים. שרון התגברה על קשיים רבים בחודשי ההנקה הראשונים, והמשיכה להניק את בתה בכיף גדול מעבר לשנתיים וחצי, תקופה בה היא הגתה את MyMilk.
AML – אמריקן מדיקל לאבורטוריס - מעבדה רפואית
א.מ.ל. ישראל - המעבדה הרפואית הפרטית הגדולה בארץ הנותנת שירותי מעבדה מקיפים לקהל הרחב. מעבדות א.מ.ל. ממוקמות בתוך ובקרבת המדיקל סנטר בהרצליה ומספקות לבית החולים שירותי מעבדה קלינית. שירותי המעבדה כוללים בדיקות קליניות של ביוכימיה, המטולוגיה, קרישה, בנק דם, בדיקות הורמונליות, סרולוגיה, מיקרוביולוגיה, סמנים סרטניים ועוד. למעבדת א.מ.ל סניף נוסף במרכז רפואי נורמד ברמת אביב. בנוסף לשירותי מעבדה פרטיים, א.מ.ל. ישראל משרתת מוסדות רפואיים ומפעילה מחלקת מחקרים קליניים עבור תעשיית הפארמה והביוטכנולוגיה בארץ ובעולם. בנוסף, א.מ.ל. מפעילה מעבדה וטרינרית פרטית הגדולה בארץ. א.מ.ל. הינה המעבדה הפרטית היחידה המוסמכת על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות לתקן 15189, תקן בינלאומי לניהול מעבדות רפואיות.
דר. שרון ברנסבורג צברי PhD, IBCLC - יועצת בכירה וחברת בורד מדעי מייעץ
שרון היא בעלת תואר ראשון בכימיה ותואר שני ושלישי בביוכימיה מאוניברסיטת תל אביב. במהלך הפוסט-דוקטורט שלה עסקה בחקר חלב אם. שרון היא יועצת הנקה מוסמכת (LLL, IBCLC) ומובילה בתחום ההנקה בישראל. שרון השתתפה בועדה המקצועית המייעצת למשרד הבריאות בנושא הקמת בנק חלב אם בישראל. שרון הניקה את ארבעת בניה תקופה מצטברת של מעל 13 שנים.
נורית קליפר RD, CDN - תזונאית קלינית
נורית הנה דיאטנית קלינית (RD) בעלת תואר בפסיכולוגיה ותואר בתזונה ומדעי המזון מהאנטר קולג\' שבניו יורק. את התמחותה סיימה בבית חולים Saint Vincent בניו יורק ואת נסיונה המקצועי צברה במהלך עשר השנים האחרונות מייעוץ בקליניקות מובילות בניו יורק, ביניהן EHE International - מכון סקר אמריקאי לאיתור מוקדם ומניעה של מחלות כרוניות, וקליניקות פרטיות בישראל. נורית מדריכה את תוכנת משרד הבריאות לביצוע הערכות תזונתיות - צמרת (צריכת מזון ורכיבי תזונה) ובעבר בצעה הערכות תזונתיות בתפריטים של בתי קפה ומסעדות. התמחתה בהרזייה, תזונת תינוקות, ילדים ומתבגרים, תזונה לירידה במשקל, תזונה להיפרליפידימיה וסוכרת ותזונת נשים בהריון ומיניקות.
דר. מירה ליבוביץ IBCLC, MD - חברת בורד מדעי מייעץ
דר. ליבוביץ היא מומחית לרפואת המשפחה, רופאה במחלקת ילודים וטיפול נמרץ פגים בבית חולים מעייני הישועה ומנהלת מרפאת הנקה בבית החולים. בוגרת בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים, שם סיימה את לימודיה בשנת 1984. בשנת 1998 עמדה בבחינות הבינלאומיות לקבלת התואר של יועצת הנקה מוסמכת (IBCLC). דר. ליבוביץ מרצה בקורסים לרופאים, סטודנטים לרפואה ואחיות בנושא הנקה במסגרת לימודי המשך של רופאי משפחה, רופאי ילדים ורופאי נשים, ובקורסים מתקדמים של אחיות. כמו כן היא יועצת לועדות של משרד הבריאות וקופת חולים בנושאים שונים הקשורים להנקה ושימוש בחלב אם, כגון הועדה שקבעה המלצות להקמת בנק חלב אם בישראל, ועדה לשימוש בחלב אם בפגיות ועוד. בשנים 1998-2002 היתה בועד העורכים של מידע-הנקה, עלון מידע רפואי בנושא הנקה שפורסם בישראל עבור רופאים ואחיות. בין השנים 2014-2001 דר. ליבוביץ ניהלה את המרכז הרפואי להנקה באודים. לדר. ליבוביץ נסיון עשיר מאד בעזרה וייעוץ לאלפי אמהות ותינוקות במהלך עשרים וחמש השנים האחרונות. היא עצמה אמא לחמישה ילדים, כך שהיא מכירה גם את הצד השני, של האמא לתינוק חדש הזקוקה לעזרה ותמיכה בהנקה (ובכלל...) בתקופה הראשונה לחיי התינוק, וגם בשלבים מאוחרים יותר.
טובה קראוזה, דיאטנית קלינית RD B.Sc - חברת בורד מדעי מייעץ
טובה סיימה את לימודי התואר הראשון במדעי התזונה באוניברסיטה העברית והוסמכה כדיאטנית קלינית לאחר הכשרה מעשית (סטאז\') בבית החולים רמבם ובמרפאות שירותי בריאות כללית.טובה בעלת ניסיון של קרוב ל 20 שנים בתחום תזונת נשים בהריון ואחרי הלידה. היא מחברת הספר - המדריך השלם לתזונה בהריון - ומייעצת לגופי בריאות מובילים בישראל בנושא קידום בריאות האישה. טובה מרצה בתחום תזונת נשים בקרב אנשי מקצוע כולל רופאים, אחיות, דיאטנים ומדריכות הכנה ללידה ומרכזת תחום קורסי תזונה בהריון לדיאטנים. טובה בעלת קליניקה פרטית בהרצליה ומייעצת לנשים לפני הריון, במהלכו ולנשים מיניקות ואחרי לידה.

הרשמי לניוזלטר שלנו

וקבלי הנחות ומידע על בדיקות חדשות :

*ניוזלטר מיימילק מכיל מידע חשוב ומעניין למניקות


בהריון?

מלאי בשדה תאריך לידה משוער ונשלח אלייך קופון הנחה

* שדות חובה
*
/ /